לחווית גלישה מיטבית אנו ממליצים לגלוש בדפדפן גוגל כרום
×

זאפטה הינה מיזם חברתי שנולד מתוך הצורך של בעלי העסקים הקטנים והבינוניים בישראל לשמר ולהגדיל את קהל לקוחותיהם ובפשטות – להתקיים. לכם הקונים אנו מבטיחים להוזיל כל מחיר שתמצאו באינטרנט ובאתרי ההשוואות ובכך לתרום להורדת יוקר המחיה.

אנו פלטפורמת קניות חברתית ששמה לה למטרה לתת במה לחנויות השכונתיות שהולכות ונעלמות מן העולם על ידי מתן האפשרות לכל בית עסק בישראל למכור באינטרנט, זאת ללא צורך בחנות אינטרנטית וללא צורך בידע טכנולוגי.

לקנות ולמכור בזאפטה זה Win-Win לכולם; אתם חוסכים ובעלי העסקים מתפרנסים.

בעידן שבו אתרי הקניות הבינלאומיים כמו אמזון ואיביי מכחידים את הקניונים וחנויות הרחוב, חרטנו על דגלנו להנגיש בצורה פשוטה, קלה והוגנת, את עולם המכירות האינטרנטיות לכל בית עסק בישראל; כי אנו מאמינים שהזכות למכור באינטרנט היא לא נחלתם הבלעדית של תאגידי ענק, אלא זכות בסיסית של כל עסק הוגן!

איך עובדת שיטת זאפטה?

תן לינק • קבל מחיר - אתם מעתיקים קישור מכל אתר בישראל המכיל את המחיר והמוצר שברצונכם לרכוש, מדביקים אותו בזאפטה ומבקשים מחיר זול יותר. בתי עסק יקבלו את בקשתכם ויפתחו את הקישור ורק ההצעה של בית העסק שחסך לכם הכי הרבה כסף תגיע אליכם.

פשוט! כל בעל עסק יכול למכור באינטרנט גם אם אין לו אתר. כל שעליו לעשות הוא לפתוח את הקישור ששלחתם אליו ולתת מחיר שמגיע רק אליכם, כך שאינו צריך לחשוש מהיבואנים שמפקחים על אתרי ההשוואות, שכל מטרתם היא לשמר מחיר דורסני וגבוה.

תודעת שירות - נתקלתם בבעיה לאחר הרכישה? קל לפתוח קריאת שירות ולהתכתב עם בית העסק לגבי כל נושא שיעלה לאחר הרכישה, זאת כמו באתרי הסחר המובילים בעולם. בעלי העסקים החברים בזאפטה נבחרו בקפידה והם מבינים כי רמת השירות הגבוהה חיונית בכדי לתת מענה הולם לתאגידי הענק והם מחויבים להגיב לכל פניה שלכם לא יאוחר מיום עסקים אחד.

ניהול זאפטה ומקור הכנסותיה

הועד המנהל מורכב רובו ממתנדבים וכולל אנשי טכנולוגיה, עיצוב ואבטחת מידע, כך שלכם הקונים מובטחת חווית קניה מאובטחת ומהנה. זאפטה עומדת בכל דרישות הרגולציה ודרישות חברות האשראי בכל הנוגע לאבטחת מידע ופרטיות הקונים בה. ההכנסות מוקדשות לתפקוד השוטף של המערכת;

עמלות – מקור ההכנסה העיקרי שלנו הוא עמלה מינימלית של עד %3 אותה משלם בית העסק לאחר המכירה (לעומת %12 בממוצע בכל פלטפורמה אחרת). התשלום הוא רק על מכירה שנסגרה בפועל. בתי העסק אינם מחוייבים אם לא התבצעה מכירה והם מגלגלים אליכם הצרכנים את החיסכון.

חברים יקרים,

בתקופה שבה לזוג צעיר קשה לרכוש דירה ומחיר סל הקניות בסופר רק עולה, החלטנו לעשות מעשה שאולי לא יפתור את כל הבעיות, אך עם התמדה ונחישות יוביל אותנו למקום צודק והוגן יותר.

בקניה הבאה שלכם בואו כולנו נזכור שאנשים קונים מאנשים - ואתם אלו שתבחרו אם לתת פרנסה לאנשים או לתת פרנסה לתאגידים.

Logo
 Sunny