לחווית גלישה מיטבית אנו ממליצים לגלוש בדפדפן גוגל כרום
×

שאלות נפוצות

כשבעלי העסקים מתרכזים רק בלהעניק מחיר מצויין ושירות הוגן במקום לתחזק אתר באלפי שקלים (ולהעמיס את העלויות עליך) המחיר נמוך יותר. בנוסף בעלי העסקים יודעים מבעוד מועד מאיזה איזור גאוגרפי הבקשה כך שבאפשרותם להחליט לשלוח המוצר בעצמם ולהפחית את דמי המשלוח.
כן, אותו מוצר בדיוק כפי שצרפת בלינק. עם אותו אבזור ואותם תנאי אחריות בדיוק ע"י אותו יבואן שציינת.
פרטי כרטיס האשראי משמשים לביטחון בלבד ולהבטחת המחיר שקיבלת ואינם עוברים לבעל העסק. רק לאחר שישלח אליך המוצר יחוייב כרטיסך.
ממש לא! בעלי העסקים חוששים מהיבואנים שעיניהם פקוחות על אתרים אלה, לכן לא מפרסמים את המחיר הנמוך ביותר שבאפשרותם להציע. בנוסף עליהם לממן את העלות היקרה של תחזוק האתר וקידומו. כל עלויות אלו מועמסות עליך הצרכן.
פשטות המערכת מאפשרת לבעלי העסקים להעניק לך מחיר נמוך ושירות מצויין, פירוט אודות המוצר שברצונך לרכוש נמצא במאות אתרים אחרים, זו הסיבה שהחלטנו לחסוך ממך שירות שהוא מיותר לגמרי - בסופו של דבר כולנו מתחלקם בהוצאות.
הבקשה נשלחת לעשרות בעלי עסקים מובילים בתחומם שעברו את מבחני בקרת האיכות שלנו (דוחות כספיים, לקוח סמוי ומבחנים רבים נוספים) וחתמו על אמנת מסחר הוגן. כל בעל עסק מציע את המחיר שלו מבלי לדעת כמה הציע המתחרה שלו, או מי מהמתחרים שלו הגיש הצעה. כל ההצעות מתנקזות למערכת ZAPTA. ורק ההצעה הזולה ביותר תשלח אליך ללא התערבות יד אדם וללא שום אינטרס או העדפה לבעל עסק מסוים.
כן. להבדיל מאתרי ההשוואות בהם לאחר תהליך הרכישה אתה שובר את הראש מול בעל העסק לבדך. בזאפטה מתאפשרת לך השארת פניה ישירות לבעל העסק ישירות מהמערכת שלנו כנהוג באתרים המובילים בעולם. כל פניה מגיעה גם למחלקת השירות של זאפטה ובעלי העסקים מודעים לעובדה שרמת השירות שלהם נמדדת בכל רגע ורגע ודירוגם בזאפטה מושפע מכך.
הפרטיות שלך נשמרת באופן מלא!!! כאשר אתה מבקש מחיר, בתי העסק לא מקבלים שום פרט אודותיך, זאת כדי שלא יוכלו לפנות אליך בעתיד ולעשות כל סוג של שימוש במידע. רק כאשר תחליט לרכוש יחשפו הפרטים שלך בפני בית העסק על מנת שידע לתאם אתך את אספקת המוצר שרכשת.
Logo
 Sunny