לחווית גלישה מיטבית אנו ממליצים לגלוש בדפדפן גוגל כרום
×

הדרך של zapta - על מה בעצם כל הסיפור. . .


 

הדרך של ZAPTA. . .

1. ניטרליות – המחיר שיגיע אליכם, הוא בדיוק המחיר אותו הציע בעל העסק עם ההצעה הזולה ביותר עבורכם- הכל מתנהל באופן אוטומטי לחלוטין. גם אנחנו לא רואים את שאר הצעות המחיר, המחיר היחיד שאנחנו רואים, הוא המחיר אותו אתם מקבלים.

2.פרטיות – בשונה משאר האתרים בהם אתם מבקשים הצעת מחיר (רפואת שיניים, ניתוח פלסטי וכו') והפרטים שלכם מועברים מאתרים אלו לעשרות בעלי עסקים שיכניסו אתכם למאגרים שלהם ויציקו לכם במשך שנים עם אימיילים ועשרות הודעות SMS. ב ZAPTA בעלי העסקים אינם חשופים לפרטים שלכם. בעלי העסקים יקבלו את הפרטים שלכם רק לאחר שתבצעו הזמנה.

3.עסקים – ב ZAPTA נמצאים רק בעלי עסקים הוגנים אשר עברו את מבחני ZAPTA (לקוח סמוי, איתנות פיננסית ומבחנים רבים נוספים). כל בעלי העסקים נדרשים לחתום על אמנת שירות. ב ZAPTA  אין טייקונים ואין יבואנים חמדניים. אנו מעניקים הזדמנות שווה לכל מי שמשחק משחק הוגן.

4.שירותZAPTA מעניקה לכם גב חזק גם לאחר הקניה, מערכת צ'טים בה תוכלו להשאיר הודעות לבעל העסק ולפתוח קריאת שירות, כל ההודעות מועברות גם לשירות הלקוחות של ZAPTA בניסיון לפתור כל סוגיה שעלתה. זאת כמובן בנוסף למענה טלפוני של צוות ZAPTA.

5.יושר – בעלי העסקים עושים ככל יכולתם להציע לכם מחיר זול יותר מהמחיר שמצאתם. אם לא יצליחו הם פשוט לא יציעו. המחיר שתקבלו הוא בדיוק למוצר אותו ביקשתם!!!

6. Win Win – האינטרס שלכם זה גם האינטרס שלנו – גם לנו יש אינטרס שתיקנו בזול ותחסכו כסף! ככל שבעלי העסקים יציעו מחירים משתלמים יותר, כך תפרח מערכת ZAPTA ותקל על יוקר המחייה.

 

ZAPTA – זה לא רק קניות, אלא גם דרך. בקנייה ב ZAPTA אתם מעודדים מסחר הוגן יותר, מעניקים הזדמנות לעסקים הוגנים ותורמים להורדת  יוקר המחייה. רק ביחד נצליח לתת ZAPTA ליוקר המחייה!!! 

 

Logo
 Sunny