לחווית גלישה מיטבית אנו ממליצים לגלוש בדפדפן גוגל כרום
×

איך זה שבזאפטה זול יותר?


איך זה שב –  ZAPTA המחירים זולים יותר מאתרי ההשוואות ?

1. תחרות הוגנת – כאשר כל המחירים של המתחרים של בעל העסק מוצגים באתרי ההשוואות, אין לו שום אינטרס לתת את המחיר הטוב ביותר שהוא יכול להציע, האינטרס היחיד שלו זה להיות זול מהמתחרים שלו.

    ZAPTA – לבעל העסק אין מושג מול מי מהמתחרים שלו הוא מתמודד, ומה המחיר שהם הציעו.

2. מידע מקדים – באתרי ההשוואות לבעל העסק אין מושג מהיכן יגיע הקונה הפוטנציאלי, לכן הוא מעמיס על עלות המוצר באופן אוטומטי את עלויות המשלוח (40 שקלים לפחות, לפעמים הרבה יותר במוצרים כבדים וגדולים)

    ZAPTA – בעל העסק יודע לפני מתן ההצעה מהיכן הקונה, ויכול להחליט לספק לו את המוצר בעצמו ולהוזיל עלויות.

3. עלויות תפעול – עלות הקמת אתר מכירות ראוי עולה עשרות אלפי שקלים, ניהול ועדכון אלפי המוצרים שבו עולים אלפי שקלים בחודש שמועמסים על הלקוחות.

    ZAPTA – לבעל העסק אין צורך להקים אתר יקר ולתחזק אותו, המערכת של ZAPTA שולחת לבעלי העסקים כל בקשה בנפרד. מה שנשאר להם לעשות זה לתת לכם מחיר מנצח.

4. חוסר חשש – בעלי העסקים חוששים לפרסם את המחיר הטוב ביותר שלהם עקב חשש מהיבואנים שמחייבים אותם לשמור על מחיר גבוהה, וגם מפני המתחרים שלהם אשר יכולים להלשין עליהם ליבואנים.

    ZAPTA- המחיר של בעל העסק לא מפורסם באופן גלוי, ואין לו שום חשש.

5. גול עצמי – למרבית בעלי העסקים שמפרסמים באתרי ההשוואות יש גם חנויות פיזיות בהם הם מוכרים במחיר גבוהה יותר. תארו לכם סיטואציה בה מגיע לחנות לקוח ורואה מוצר במחיר של 2,000 ₪, לאחר שראה פרסום של בעל העסק באתר השוואות ב 1,500 ₪ לאותו מוצר בדיוק. לא נעים בכלל. . .

   ZAPTA- המחיר של בעל העסק לא מפורסם באופן גלוי, ואין לו שום חשש.

6. חסכון בעלויות שיווק – אתרי ההשוואות עובדים באופן כזה שבו על כל הקלקה שלכם משלם בעל העסק עמלה (שקל אחד לפחות, ברוב הפעמים הרבה יותר) לאתרי ההשוואות, ללא שום קשר לבין אם קניתם או לא. בעלי עסקים אשר נגמר להם תקציב ההקלקות, כבר לא מופיעים באתר, כך שלמעשה האתר הוא למעשה עלון פרסומי ולא אתר אובייקטיבי.

  ZAPTA – בעלי העסקים משלמים רק על עסקאות שנסגרו בפועל. בקיצור - התשלום הוא רק על הצלחות ולא על ניסיונות. כל בעלי עסקים מקבלים בקשות להצעות מחיר מכם, ללא שום תנאי וללא סלקציה.

 

Logo
 Sunny